Jesteś w:    : Lutein Plus 60 kaps.

Sklep Naturalnie 24
NIEDOSTEPNY


NIEDOSTEPNY
NIEDOSTEPNY

biuro@naturalnie24.pl


Lutein Plus 60 kaps.

 
 

szt.

Luteina działa jak żółty filtr, pochłania promieniowanie świetlne. To istny strażnik zdrowia naszych oczu. Sokoli wzrok w zasięgu ręki.

Jedna tabletka Lutein Plus dostarcza tyle luteiny, co dwie duże porcje szpinaku lub 2 szklanki żółtek.

Codziennie nasze oczy narażone są na działanie szkodliwych czynników takich jak promieniowanie ultrafioletowe, czy promieniowanie z ekranu komputera i telewizji.

Wolne rodniki, które powstają w tych okolicznościach, a także jako produkt uboczny procesów metabolicznych zachodzących w naszym organizmie, mogą w znaczny sposób uszkadzać nasz wzrok. Składniki antyoksydacyjne – np. karotenoidy – skutecznie powstrzymują szkodliwe działanie wolnych rodników.

Produkt Lutein PLUS, oprócz luteiny, zawiera dodatkowo 4 antyoksydanty:

 1. zeaksantynę - wspomaga widzenie
 2. ekstrakt z owoców borówki czarnej - właściwości antyoksydacyjne + ochrona dla oka
 3. witaminę A - "witamina wzroku"
 4. witaminę C - ochrona przed wolnymi rodnikami.
   

Lutein Plus

 

Produkt polecany jest szczególnie:

 1. osobom, których oczy narażone są na intensywny wysiłek (praca przy komputerze, spędzanie wielu godzin na czytaniu książek lub oglądaniu telewizji, prowadzenie auta po zmroku, przebywanie w klimatyzowanych, suchych, jak również słabo i/lub sztucznie oświetlonych pomieszczeniach),
 2. osobom odżywiającym się nieracjonalnie,
 3. osobom palącym papierosy,
 4. kobietom po menopauzie,
 5. osobom zawodowo narażonym na promieniowanie słoneczne i UV,
 6. osobom starszym,
 7. osobom o jasnym kolorze oczu,
 8. osobom, dla których ważna jest ostrość widzenia i sprawność narządu wzroku.
   

Organizm ludzki nie potrafi syntetyzować luteiny, dlatego należy ją dostarczać poprzez odpowiedni skład posiłków lub suplementy diety.

Jeśli chcesz, aby Twoje oczy otrzymały niewidzialną ochronę, pamiętaj o luteinie. 

Warto wiedzieć: Ryzyko zwyrodnienia plamki żółtej zmniejsza się dzięki regularnemu stosowaniu luteiny w ilości 6mg dziennie.

Lutein PLUS to nowoczesny suplement diety zawierający składniki aktywne, które w połączeniu ze zdrowym stylem życia, mogą przyczynić się do zachowania dobrego stanu oczu. Jednym ze składników aktywnych produktu jest należąca do karotenoidów luteina. Po wchłonięciu do organizmu luteina gromadzi się w plamce żółtej oka (najbardziej wrażliwe miejsce siatkówki) i soczewce. Siatkówka jest narządem służącym do przetwarzania bodźców świetlnych w bodźce nerwowe i przesyłania ich do ośrodka wzroku znajdującego się w korze mózgowej. 

Plamka żółta cechuje się największą wrażliwością na barwy i światło. To obszar oka szczególnie podatny na działanie niekorzystnych czynników środowiska, takich jak: promieniowanie UV czy szkodliwe działanie wolnych rodników, które mogą uszkadzać komórki i prowadzić do osłabienia wzroku. Luteina pełni funkcję filtra wspomagającego ochronę oczu, głównie przed utleniającym działaniem wolnych rodników. Odgrywa ważną rolę w utrzymaniu sprawności narządu wzroku.

Innym ważnym składnikiem produktu jest zeaksantyna również należąca do grupy karotenoidów.

Lutein Plus zawiera ponadto ekstrakt z owoców borówki czarnej – źródło antocyjanów, które dzięki właściwościom antyoksydacyjnym i korzystnemu wpływowi na integralność naczyń krwionośnych pomagają zachować prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku.  Pozostałymi składnikami preparatu są witamina C o silnych właściwościach przeciwutleniających oraz witamina A.
 

Składniki aktywne 1 kapsułki:

 • luteina 6 mg
 • zeaksantyna 0,5 mg
 • witamina C 50 mg
 • witamina A 60 µg
 • ekstrakt z owoców borówki czarnej 25 mg
   

Dawkowanie:

1 kapsułka dziennie po posiłku

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek. To opakowanie wystarczy Ci na 2 miesiące stosowania. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Zadbaj o swoje zdrowie już dziś.
szt.