Jesteś w:    : ZESTAW: Menopauza

Sklep Naturalnie 24
NIEDOSTEPNY


NIEDOSTEPNY
NIEDOSTEPNY

biuro@naturalnie24.pl


ZESTAW: Menopauza

 
 

szt.

Menopauza to naturalny, nieuchronny etap w życiu każdej kobiety. Związany jest z wygasaniem czynności hormonalnej jajników produkujących dwa ważne hormony: progesteron i estrogen. Zachwianie równowagi wywołuje niekorzystne objawy, szczególnie w początkowym okresie przekwitania - kobieta staje się drażliwa, łatwo się męczy, zaczyna mieć kłopoty z pamięcią i koncentracją. Ponadto pojawiają się uderzenia gorąca, nadmierne poty (szczególnie nocą) oraz bezsenność.

Wiek, w którym kobieta rozpoczyna menopauzę to około 45-55 lat. Należy jednak pamiętać, że każdy organizm może zupełnie inaczej (oraz w innym czasie) zareagować na zmniejszoną produkcję hormonów.

Klasyczne objawy:

 1. Uderzenia gorąca - nagła fala ciepła, pojawiająca się nawet kilkanaście razy na dobę,
 2. Nocne pocenie się oraz zaburzenia snu,
 3. Zmęczenie i rozdrażnienie w ciągu dnia,
 4. Zaburzenia pamięci i trudności w koncentracji,
 5. Przygnębienie, bezsenność i spadek popędu płciowego,
 6. Skóra staje się cieńsza, mniej jędrna, sucha i pomarszczona,
 7. Zmiany kostne.

Drażliwość, fale gorąca i kłopoty z koncentracją to tylko kilka z objawów przekwitania. Menopausal Formula to znakomity zestaw łagodzący objawy okołomenopauzalne. Dodatkowo wszechstronny i witalizujący miłorząb japoński (Protect 4 Life) dotlenia organizm, reguluje krążenie, pomaga w pozbyciu się zmęczenia oraz stresu. Produkty zawierają w swoim składzie fitoestrogeny, czyli hormony roślinne. Fitohormony z powodzeniem stosowane są w łagodzeniu nieprzyjemnych objawów menopauzy.

Korzyści ze stosowania naturalnej terapii zastępczej, czyli fitohormonów:

 • łagodzenie uderzeń gorąca i potów,
 • korzystny wpływ na poprawę nastroju i ogólnego samopoczucia,
 • ochrona serca i układu krążenia,
 • poprawa pamięci i koncentracji,
 • korzystny wpływ na libido i przyjemność współżycia,
 • poprawa wyglądu skóry oraz opóźnienie procesów powstawania zmarszczek,

ZESTAW Menopauza składa się z:

Menopausal Formula 135 kapsułek - 36 naturalnych składników - witaminy, minerały oraz 7 wyciągów roślinnych: żeń-szeń syberyjski - usprawnia umysł i dodaje sił witalnych; skrzyp polny - korzystnie wpływa na kości, włosy i paznokcie; dzięgiel chiński - wzmocni mięśnie macicy; korzeń lukrecji - wzmacnia odporność, wycisza; drapacz lekarski - łagodzi objawy spowodowane obniżeniem poziomu hormonów; niepokalanek mnisi - łagodzi negatywne odczucia związane z menstruacją; korzeń pluskawicy groniastej - łagodzi objawy menopauzy, korzystnie wpływa na strukturę kości.

Protect 4 Life 90 tabletek - znakomity zestaw antyoksydantów z miłorzębem japońskim. Miłorząb jest ceniony ze względu na szerokie spektrum działania: dotlenia organizm, stanowi ulgę dla meteopatów, poprawia pamięć i koncentrację, wspomaga walkę z cellulitem, spowalnia procesy starzenia, chroni serce i normalizuje krążenie. Kobiety dojrzałe docenią ten produkt najbardziej, gdyż Protect witalizuje i odmładza, a także zdecydowanie poprawia samopoczucie. Oba produkty uzupełniają swoje działanie i skuteczniej łagodzą objawy menopauzy. 

Ten ZESTAW wystarczy Ci na około 3-4 miesiące systematycznego stosowania. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Zadbaj o swoje zdrowie już dziś.
szt.